Podręcznik Anielskiej Terapii

podręcznik anielskiej terapiiPodręcznik Anielskiej Terapii

Doreen Virtue prowadzi od 1997 roku warsztaty Angel Therapy Practitioner, pomagając tysiącom ludzi zdobyć umiejętność duchowego uzdrawiania i mediumicznych odczytów we współpracy z aniołami i archaniołami. W tej książce zgromadziła narzędzia, tajemnice i ćwiczenia, których naucza swoich studentów. Czy jesteś zawodowym uzdrowicielem, czy po prostu chcesz doszlifować swoje naturalne talenty, ten podręcznik jest niezbędnym źródłem, do którego możesz zaglądać i powracać po wielekroć.

Z lektury tej książki dowiesz się:

– Którego anioła powinieneś wzywać i kiedy

– W jaki sposób dać anielski odczyt

– W jaki sposób pomóc rodzinie i przyjaciołom w potrzebie

– Jak rozpoznać znaki, że Bóg odpowiedział na twoje prośby

– Jak postępować w trakcie kontaktu z bliskimi zmarłymi klienta

– Co zrobić, by wydać własną książkę

– W jaki sposób zrealizować marzenie o własnej praktyce uzdrowicielskiej lub anielskiej.

Pełna wiedzy, książka ta jest narzędziem nie do przecenienia dla każdego, kto chce mieć dostęp do niezwykłego świata aniołów, by znaleźć prawdziwe zdrowie, szczęście i zadowolenie.

O autorce

Doreen Virtue zdobyła tytuły licencjata i magistra terapii psychologicznej na Uniwersytecie Chapmana, tytuł doktora terapii psychologicznej na Uniwersytecie California Coast; ukończyła z wyróżnieniem Antelope Valley College. Jest jasnowidzem, który działa w sferze aniołów.

Doreen jest autorką m.in. Anielskiej Medycyny, Anielskiej Terapii, Jak Usłyszeć Swoje Anioły i Kart Anielskich. Jej prace dostępne są w różnych językach na całym świecie. Doreen pojawiła się u Oprah, w CNN, Het View i innych programach telewizyjnych i radiowych. Regularnie pisze do magazynów Woman’s World, Spheres i Spirit & Destiny. Aby dowiedzieć się więcej o Doreen i jej warsztatach, odwiedź stronę www.AngelTherapy.com. Odwiedzając HayHouseRadio.com® możesz posłuchać cotygodniowego programu radiowego Doreen lub poprosić ją o odczyt.

Autor: Doreen Virtue
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 266
Format: 152×228 mm
Do kupienia w naszej księgarni internetowej