Podręcznik Anielskiej Terapii – najnowsza książka Doreen Virtue

W tym roku ukazała się na rynku angielskojęzycznym nowa książka Doreen Virtue – Podręcznik Anielskiej Terapii. Jest ona już dostępna także dla polskich czytelników – w listopadzie ukazała się nakładem naszego wydawnictwa.

 

Podręcznik Anielskiej Terapii

 

Tym razem Doreen Virtue, która jest niekwestionowanym światowym autorytetem w zakresie szerzenia wiedzy o aniołach, omawia tematy, które dotychczas poruszała jedynie w szczątkowej formie. Część książki jest przypomnieniem wcześniej publikowanych informacji na temat jasnowidzenia, jasnosłyszenia, komunikacji z aniołami i oczyszczania, ale pojawiają się tu także całkowicie nowe tematy, jak np. komunikacja ze zmarłymi bliskimi i wskazówki, a jaki sposób rozpoznać z kim mamy kontakt w danym momencie.

Doreen poświęciła także całą trzecią część książki, by wspierać i zachęcać wszystkich posłańców światła do działania i dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Autorka omawia kwestie związane z prowadzeniem własnej praktyki uzdrawiającej, profesjonalnymi odczytami anielskimi, pisaniem książek, przemawianiem, publikowaniem i wieloma innymi aktywnościami. Podaje wiele praktycznych wskazówek i mówi, na co zwrócić uwagę, podejmując działania zmierzające do poszerzenia kręgu osób, do których docieramy jako uzdrowiciele, profesjonalni doradcy czy autorzy.

Książkę polecam wszystkim, którzy czują, że ich życiową misją jest rozsiewanie światła i szerzenie anielskiej wiedzy i świadomości.