O wydawnictwie

Jesteśmy małym wydawnictwem z duszą. A raczej z dwoma duszami. Powstało ono z naszych marzeń – marzeń o możliwości wyboru drogi, którą idą ludzie realizujący swoją pasję.

 

Razem z mężem tłumaczymy i wydajemy w Polsce książki zagranicznych autorów. Książki, które według nas mają niezwykle pozytywną energię. Które nas rozwinęły. Zmieniły nasze spojrzenie na wiele spraw. Uczyniły nasze życie szczęśliwszym. Nauczyły nas znajdować odpowiedź na nurtujące nas pytania. Pokazały to, czego wcześniej nie widzieliśmy. Wprowadziły spokój w nasze jakże rozhuśtane życie. Dały pełnię i harmonię. Książki, które stały się częścią nas. I które chcielibyśmy, aby mogły zagościć także w Twoim domu.

 

To, co robimy, to nasza pasja. Zależy nam na tym, by zarówno treść, jak i forma naszych książek powodowała, byś chętnie po nie sięgał. Nie tylko pierwszy raz – w księgarni. Ale także później, gdy książka będzie stać na półce u Ciebie w domu. Mamy nadzieję, że w wydawanych przez nas książkach znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej. Poczucie, że pomagamy w dotarciu do tego, jest dla nas bezcenne.

 

Patrycja i Grzegorz Lech