O wydawnictwie

Pracownia Aniołów to miejsce dla duchowych książek i warsztatów. Książki wydajemy jako wydawnictwo P&G Editors, które powstało z marzeń – marzeń o możliwości wyboru drogi, którą idą ludzie realizujący swoją pasję.

Od 2007 roku tłumaczymy i wydajemy w Polsce książki zagranicznych autorów. Książki, które według mnie mają niezwykle pozytywną energię. Które mnie rozwinęły. Zmieniły moje spojrzenie na wiele spraw. Uczyniły moje życie lepszym. Nauczyły mnie znajdować odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pokazały to, czego wcześniej nie widziałam. Wprowadziły spokój w moje jakże rozhuśtane życie. Dały pełnię i harmonię. Książki, które stały się częścią mnie. I które chciałabym, aby mogły zagościć także w Twoim domu.

To, co robię, to moja pasja. Zależy mi na tym, by zarówno treść, jak i forma naszych książek powodowała, byś chętnie po nie sięgał. Nie tylko pierwszy raz – w księgarni. Ale także później, gdy książka będzie stać na półce u Ciebie w domu. Mam nadzieję, że w wydawanych przez moje wydawnictwo książkach znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej. Poczucie, że pomagam w dotarciu do tego, jest dla mnie bezcenne.

Patrycja Lech