Fragment książki „Siedem planów egzystencji” w Czwartym Wymiarze

W numerze 11/2017 miesięcznika „Czwarty Wymiar” ukazał się obszerny fragment najnowszej książki Vianny Stibal „Siedem Planów Egzystencji”. Zachęcamy do przeczytania – być może zachęci on Państwa do zakupu tej fantastycznej książki.

Stworzenie ThetaHealingu było właściwie drugim etapem mojej boskiej synchronizacji. Boska synchronizacja jest tym, co postanowiliśmy i zaplanowaliśmy zrobić w tym życiu. Gdy nasza dusza przebudzi w sobie boskie przeznaczenie, przychodzi czas na jego wypełnienie. Kiedy to się stanie, otwierają się drzwi boskiej synchronizacji i dostajemy szansę na spełnienie swojej misji.Jak to zrobimy, zależeć będzie od nas. Nasza dusza sprawi jednak, że będziemy tam, gdzie powinniśmy, aby wypełnić nasze boskie przeznaczenie.

Jest tak, ponieważ pragnienia naszej duszy są ważniejsze niż świadomy umysł.
Pierwszym etapem mojej boskiej synchronizacji było urodzenie dzieci. Pewien astrolog powiedział mi, że moja rodzina przybyła ze mną na ten świat, aby wypełnić boskie zadanie. To może być prawdą, jako że wszyscy pracują dla mnie. Byli pierwszymi członkami mojej rodziny duszy na tym planie. Członkowie ThetaHealing są zgromadzeniem…