Znajdź Swoją Bratnią Duszę z Theta Healingiem

Znajdź Swoją Bratnią Duszę z Theta Healingiem
Książka „Znajdź Swoją Bratnią Duszę z Theta Healingiem” jest kontynuacją cenionej serii na temat autorskiej metody uzdrawiania, jaką jest Theta Healing. Tym razem Vianna wprowadza nas w tematykę bratnich dusz. Większość ludzi na naszej planecie pragnie znaleźć bratnią duszę, stworzyć z nią związek i utrzymać go. Autorka w szczegółach omawia zarówno uzdrawiający proces Theta Healingu, włączając w to pracę z przekonaniami i medytacje, jak i dostarcza nam ogólnych informacji i wiedzy na temat bratnich dusz . Vianna w wielu miejscach książki odnosi się także do własnych doświadczeń i swojego życia z partnerem – Guy’em Stibal.
Książka prezentuje:
• siedem poziomów miłości
• siedem rodzajów bratnich dusz
• jak określić, którego rodzaju bratniej duszy szukasz
• różne etapy poszukiwania bratniej duszy
• pracę z przekonaniami na temat bratnich dusz, włączając w to seks i obraz siebie
• jak uwolnić się od energetycznego zaangażowania we wcześniejszy związek
…i wiele więcej.

Wielu z nas przychodzi na ten świat wiedząc i czując, jak powinna wyglądać miłość drugiego człowieka, ale nie wiemy, w jaki najlepszy sposób zrealizować to pragnienie.
Zawartość tej książki jest przeznaczona dla uduchowionych, romantycznych ludzi, którzy nie stracili wiary, że gdzieś istnieje ktoś z boskim zrozumieniem nas i że dwoje ludzi może łączyć się w boskim planie służącym wyższemu celowi. Książka ta odnowi twoją wiarę w prawdziwą miłość i wyjaśni, jak, używając Theta Healingu, przyciągnąć do swojego życia najbardziej pasującą bratnią duszę.

O autorce: Vianna Stibal jest artystką, pisarką, nauczycielką i medium intuicyjnym. Mieszka w Montanie, USA i jest oddana szerzeniu metody uzdrawiania ThetaHealing®. Wyszkoliła instruktorów i praktyków, którzy pracują w ponad 150 krajach świata. Vianna prowadzi także seminaria, podczas których uczy ludzi wszystkich ras, przekonań i religii o metodzie ThetaHealing®. www.thetahealing.com

Rok wydania: 2017
Ilość stron: 230
Format: 152×229 mm
Do kupienia w naszej księgarni internetowej