Seka Nikolic – światowa sesja uzdrawiania 13 lutego 2018

Dziś, 13 lutego 2018 roku o godzinie 22:00 polskiego czasu Seka Nikolic będzie prowadzić światową sesję uzdrawiania. Wszystko, co musisz zrobić, to wydrukować odbitkę jej rąk z tego posta, znaleźć spokojne miejsce, położyć na odbitce ręce o godzinie 22ej i przez pół godziny być zrelaksowanym. Pozwól odejść swoim blokadom, chorobom, stresowi i bądź otwarty na uzdrawiającą energię.

Seka Nikolic jest potężnym uzdrowicielem. Jej historia jest zadziwiająca – można o niej przeczytać w wydanych przez nas książkach – Możesz Uzdrowić Siebie i Wiesz Więcej niż Myślisz (obie do kupienia w naszym sklepie internetowym). W Wielkiej Brytanii leczyła już wiele znanych osób, a nawet rodzinę królewską, ale zawsze była oddana niesieniu pomocy wszystkim, bez względu na status majątkowy czy społeczny. Dlatego właśnie raz na jakiś czas prowadzi takie sesje światowego uzdrawiania, jak dziś.

PS. Wydruk rąk jest w przypadku tej sesji bardzo ważny, gdyż Seka będzie przekazywać swoją energię do Ciebie właśnie przez te ręce.

Jeśli znacie język angielski, koniecznie odwiedźcie stronę internetową Seki. Można u niej zapisać się także na odpłatne sesje uzdrawiania na odległość.

Źródło – www.sekanikolic.com