Oczyszczanie Czakr – nowa książka

oczyszczanie czakr

Ukazała się właśnie kolejna książka autorstwa Doreen Virtue – znanej specjalistki od aniołów. Tym razem Doreen przybliża nam świat czakr – centrów energetycznych w naszym ciele. Najczęściej nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele od nich zależy – nasze samopoczucie, finanse, relacje, zdrowie fizyczne – każda ze sfer naszego życia jest powiązana z energią naszych czakr. Część z nas to wie, ale  nie potrafiąc właściwie zadbać o swoje czakry, nie potrafi tej wiedzy wykorzystać.

W książce pt. „Oczyszczanie Czakr” są opisane nie tylko dokładne powiązania czakr ze sferami naszego życia, ale także sposoby na ich oczyszczanie, równoważenie i utrzymywanie w dobrej kondycji. Sama Doreen tak mówi o książce:

Ta książka pomoże ci lepiej zrozumieć funkcjonowanie głównych czakr i ezoterycznych metod na ich oczyszczanie. Twój naturalny stan to jedność z wysoką energią, intuicją i kreatywnością. Nie ma potrzeby, byś wzbogacał siebie o cokolwiek – wszystkie te cechy już posiadasz. Tak jak rzeźbiarz musi odłupać kawałki posągu, które nie są częścią ostatecznego dzieła, tak Ty potrzebujesz jedynie oczyścić się ze strachu, by ukazały się twoje wrodzone przymioty.

Przepływ energii w naszym ciele odpowiada także za naszą komunikację z Bogiem i aniołami – jeżeli zrównoważymy i zharmonizujemy swoje czakry, także w tej dziedzinie dostrzeżemy poprawę. Tak naprawdę, wszystko zależy od nas…