Opis

Opracowana przez Viannę Stibal, ThetaHealing® jest pełną mocy uzdrawiającą metodą, dzięki której możemy zmienić nasze ograniczające przekonania i otrzymać głębokie emocjonalne i fizyczne uzdrowienie. Przebywając w stanie Theta, możemy połączyć się z boską energią, która przepływa przez wszystko: Stwórcą Wszystkiego, Co Jest.

Vianna jest często pytana: „Skąd mam wiedzieć, że połączyłem się ze Stwórcą, a nie są to po prostu moje myśli?”. Prawda jest taka, że aby znać różnicę pomiędzy własnymi myślami a boską inspiracją, najpierw musisz zrozumieć siebie. Ten pogłębiony przewodnik dla praktyków ThetaHealing’u nauczy cię, jak doświadczyć poznania siebie na intymnym poziomie, byś potrafił zauważyć tę różnicę i nawiązać czystą, oświeconą komunikację ze Stwórcą.

Vianna dzieli się pełnymi mocy informacjami, pobraniami, ćwiczeniami i własnymi doświadczeniami, by zilustrować, jak rozpoznać system przekonań, wewnętrzne aspekty i twoje podświadome ja, zapobiegające twojemu pełnemu połączeniu z energią Stwórcy, oraz jak zrozumieć swój własny umysł i jak się w nim poruszać. Stwórca zawsze komunikuje się z miejsca czystej, doskonałej miłości, a Vianna dzieli się mapą drogową do doświadczania i wzmocnienia tego połączenia, byś mógł pozbyć się swoich limitów.

O Autorze

Vianna Stibal jest twórczynią duchowej filozofii, medytacji i techniki uzdrawiania znanej pod nazwą ThetaHealing®. Znana uzdrowicielka, autorka i mówczyni motywacyjna prowadzi seminaria ze swoim mężem Guy’em na całym świecie. Uczestniczą w nich ludzie wszelkich ras, przekonań i religii. Vianna wyszkoliła nauczycieli i praktyków w ponad 180 krajach. W 2019 na całym świecie było około 600.000 praktyków i tysiące instruktorów.

Jej technika wprowadza umysł w głęboki stan Theta (stan śnienia). Uczy swoich studentów, w jaki sposób w tym stanie odtworzyć swoje świadome połączenie ze Stwórcą Wszystkiego, Co Jest, by wprowadzać duchowe, mentalne, emocjonalne i fizyczne zmiany

Vianna doświadczyła własnego wyzdrowienia i wtedy odkryła, w jaki sposób emocje i przekonania wpływają na nas na poziomach podstawowym, genetycznym, historycznym i duszy. Podczas tego przełomu powstała praca z przekonaniami, która stała się sercem i duszą ThetaHealingu.
Praca z przekonaniami prowadzi nas, byśmy odkryli, w co wierzymy, dlaczego w to wierzymy, jak zmienić przekonania, jak zmienić chorobę i zrozumieć prawdziwy plan Stwórcy oraz stworzyć rzeczywistość, jakiej pragniemy.

Vianna uczy, że jesteśmy iskrami Boga tworzącymi własną rzeczywistość, a wszystko w naszym życiu służy jakiemuś celowi. Jest oddana szerzeniu miłości do Stwórcy Wszystkiego, Co Jest ze szczerą dobrocią i poczuciem humoru. Jej szkolenia i książki zmieniają życie ludzi na całym świecie i im pomagają.

Autor: Vianna Stibal
ISBN: 978-83-957331-3-0
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 194
Format: 152×228 mm
Tytuł oryginału: Theta Healing: You and the Creator
Tłumaczenie: Patrycja Lech

Informacje dodatkowe
Waga 450 g
ISBN

978-83-957331-3-0

Autor

Vianna Stibal