Opis

Narzucanie naszemu życiu i szczęściu warunków stało się normą. Widzimy to cały czas. 

Musimy:

  • zadbać o karierę, zanim zaczniemy szukać związku.
  • znaleźć miłość, zanim poczujemy się spełnione.
  • czuć się zestresowane, zanim wykonamy wszystko z naszej listy zadań.

Ale zdecydowanie najbardziej powszechnym warunkiem, który sobie narzucamy, dotyczy naszej wagi. 

Dopóki nie stracimy na wadze, nie będzie:

  • miłości,
  • marzeń, 
  • szczęścia.

Jednak teraz mamy lepszą opcję.

Opukiwanie, czyli EFT

Jessica Ortner, używając opukiwania – znanego także jako EFT, przeprowadza cię przez proces, który pomoże ci pozbyć się stresu, tak byś pozbyła się kilogramów – bez diet, odmawiania sobie jedzenia albo wyczerpujących ćwiczeń. Opukiwanie – narzędzie bazujące na starożytnej akupresurze i współczesnej psychologii – pomoże ci odkryć problemy leżące u podstaw tego, co każe twojemu ciału trzymać się wagi i nauczy cię, jak pokonać najpopularniejsze przeszkody w chudnięciu. Powiedz „żegnaj” zachciankom, panice i braku wiary w siebie, które wywołują u ciebie ciągłą walkę z własnym ciałem!

Czego się nauczysz z tej książki

Bazując na własnych doświadczeniach związanych z walką z kilogramami oraz pełnych sukcesów historiach tysięcy kobiet, z którymi pracowała, Jessica uczy cię nie tylko podstaw opukiwania, ale także jak użyć go w odniesieniu do głębszych aspektów twojej wagi i wyzwań związanych z poczuciem własnej wartości. Proces ten bazuje na szerokich badaniach wpływu opukiwania na hormony stresu i krok po kroku dostarcza prostych instrukcji oraz łatwych medytacji do opukiwania, które znajdziesz na końcu każdego rozdziału. Dzięki temu pełnemu miłości i wsparcia przewodnictwu możesz nauczyć się, jak stworzyć inspirującą relację z jedzeniem, znaleźć przyjemność w ćwiczeniach i zacząć dbać o samą siebie.

O autorze

Jessica Ortner jest producentką The Tapping Solution (Metoda Opukiwania) – przełomowego filmu dokumentalnego o EFT/opukiwaniu meridianów (www.TheTappingSolution.com). Przeprowadziła ponad 3000 kobiet poprzez swój rewolucyjny program dostępny on-line Utrata Wagi i Pewność Ciała. Jest także gospodynią corocznego wydarzenia znanego pod nazwą The Tapping World Summit, które dotychczas przyciągnęło ponad 500.000 uczestników z całego świata. Od roku 2007 prowadziła wywiady z ekspertami w dziedzinie osobistego rozwoju –  było ich ponad 200. 

Znajdziesz ją na Twitterze – @JessicaOrtner i Facebooku – www.facebook.com/followingJessicaOrtner.

Autorka: Jessica Ortner
ISBN: ISBN: 978-83-957331-4-7
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 326
Format: 170×229 mm

Informacje dodatkowe
Waga 600 g
ISBN

978-83-957331-4-7

Autor

Jessica Ortner