Opis

Soul Coaching to czterotygodniowy program poświęcony głębokiemu oczyszczaniu różnych aspektów twojego życia: mentalnego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego. Podążając za praktycznymi, pieczołowicie przygotowanymi krokami prezentowanymi w tej książce, będziesz w stanie odkryć swoje prawdziwe ja.

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz wiedzieć:

– kim jesteś

– dlaczego tu jesteś

– co jest twoją misją

 

Ta książka jest także dla Ciebie, jeśli jesteś gotów, by zacząć:

– stawiać swoje potrzeby przed potrzebami innych

– żyć spokojnym, zrównoważonym życiem

– kochać samego siebie

Używając energii elementów natury: Powietrza, Wody, Ognia i Ziemi, ten program pozwala Ci oczyścić stare blokady tak, byś mógł w pełni zacząć słyszeć sekretne wiadomości pochodzące od twojej duszy.

„Wierzę, że każde doświadczenie, niezależnie od tego, czy oceniliśmy je jako dobre, czy złe, było i jest istotną częścią naszej duchowej ścieżki. Każdy aspekt życia jest ważny i cenny. Każde doświadczenie jest istotne, niezbędne do naszego duchowego wzrostu jako istoty ludzkiej. Im bardziej sobie to uświadamiam, tym bardziej rozumiem, że nie ma czegoś takiego jak droga do szczęścia. Szczęście jest drogą. To podróż, a nie punkt docelowy. Jednak na drodze do uświadomienia sobie tej prawdy często pojawiają się blokady. Ten 28-dniowy program pomoże ci je oczyścić”. Denise Linn

O Autorce:

Denise Linn jest uzdrowicielką, pisarką i prowadzi międzynarodowe wykłady. Jej seminaria odbywały się w 19 krajach, napisała 12 książek, włączając w to bestseller Sacred Space oraz książki: Sacred Legacies i Secrets&Mysteries, które otrzymały wiele nagród. Występowała również w programie Oprah Winfrey Show i wielu filmach dokumentalnych oraz programach telewizyjnych w stacjach takich jak: Discovery, Lifetime czy BBC.

Denise żyje w środkowej Californii, krainie wina, gdzie wraz ze swoim mężem planują założenie małej winnicy (o nazwie „Święty Dąb”) dedykowanej produkcji „świętego wina”. Denise obecnie prowadzi certyfikujące kursy z Soul Coachingu.

Autor: Denise Linn
ISBN: 978-83-957331-2-3
Rok wydania: 2021 (wydanie II, poprawione)
Ilość stron: 244
Format: 133×203 mm
Tytuł oryginału: Soul Coaching

Informacje dodatkowe
Waga 350 g
ISBN:

978-83-957331-2-3

Autor:

Denise Linn