Opis

Seka Nikolic jest jedną z najlepszych uzdrowicielek na świecie. Jej osobiste przekonanie, że wszyscy możemy poprawić swoje zdrowie i zwiększyć dobre samopoczucie poprzez naukę operowania własną energią zostało potwierdzone przez Instytut Bioenergii w Mediolanie. Niezwykle aktualna – zawierająca najnowsze przykłady sukcesów Seki w uzdrawianiu oraz jej ostatnie odkrycia – książka ta mieści w sobie łatwy program, który uczy, w jaki sposób każdy z nas może zrównoważyć swoją energię i chronić siebie.

Odkryj:

– W jaki sposób pole energetyczne ciała może być pozbawione równowagi przez negatywne emocje i doświadczenia z przeszłości.

– Ukryte przyczyny chorób i zmęczenia oraz w jaki sposób z nimi walczyć.

– Dlaczego energia Ziemi, a także innych osób, może wywierać na nas wpływ.

– Jak z punktu widzenia bioenergoterapii wpływa na nas stres i emocje.

– Niezwykłe historie o mocy uzdrawiania, jakiej doświadczyli klienci Seki, w tym wiele znanych osób.

„Możesz uzdrowić siebie” to niezwykła historia tego, w jaki sposób Seka odkryła swoją moc i w jaki sposób ty możesz jej doświadczenie wykorzystać w swoim życiu, by poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Seka Nikolic cały czas przyjmuje pacjentów i uzdrawia, także na odległość. Jeśli potrzebujesz jej pomocy, odwiedź jej stronę www.sekanikolic.com

O Autorze

SEKA NIKOLIC jest bioenergoterapeutką, która jest znana na całym świecie z powodu swoich unikalnych zdolności. Lekarze pierwszego kontaktu i specjaliści kierują do niej pacjentów, by leczyła ich z szerokiego spektrum dolegliwości. Jej odsetek wyleczeń jest niezwykły!

Seka Nikolic jest praktykiem bioenergoterapii z niezwykłą uzdrawiającą mocą. Urodzona w miejscowości Novi Sad w byłej Jugosławii, stała się cenioną bioenergoterapeutką nie tylko w Jugosławii, ale i w Europie, a teraz na całym świecie. Wykorzystuje swe wyjątkowe moce od 1983 roku. Przesuwając rękami po ciele Seka potrafi identyfikować fizyczne i emocjonalne blokady energii. Następnie pracuje bilansując naturalne częstotliwości energii w ciele, aby przywrócić zdrowie i przynieść ulgę w dolegliwościach.

Zdolności uzdrawiania Seki ocenione zostały przez Naukowy Instytut Badań nad Bioenergoterapią w Mediolanie (jeden z najbardziej aktywnych instytutów badawczych badających zjawiska energetyczne). Jej skuteczność jest bardzo wysoka i ustalono, że jej moc jest nieporównywalna z nikim innym na świecie. Seka jest także autorką książki „Wiesz więcej, niż myślisz” (także wydana przez nasze wydawnictwo).

Autor: Seka Nikolic
ISBN: 978-83-63046-18-7
Rok wydania : 2014
Ilość stron: 304
Format: 135×216 mm

Informacje dodatkowe
Waga 420 g
Autor

Seka Nikolic

ISBN

978-83-63046-18-7