Opis

Czy są w twoim życiu rzeczy, które chciałbyś zmienić…. ale nie wiesz, jak to zrobić? Metoda Opukiwania oferuje nową technikę, by radzić sobie z pozornie niemożliwymi sytuacjami.

Opukiwanie, znane także jako EFT, to potężne narzędzie poprawiające na wielu poziomach twoje życie – począwszy od złości, chronicznego bólu, uzależnień i strachu, do kontroli wagi, finansowej obfitości, ulgi w stresie i wiele więcej. Jest to także jedna z najłatwiejszych i najszybszych do nauczenia technik. Możesz opanować ją w ciągu kilku minut, stosować wszędzie i właściwie wobec każdego problemu, a częstokroć doświadczać natychmiastowych rezultatów.

Jak to działa?

Metoda jest bardzo prosta – powinien znać ją każdy człowiek. Zastosowanie jej zajmuje zaledwie minuty. Bazując na zasadach starożytnej akupresury i współczesnej psychologii, opukiwanie koncentruje się na zakończeniach konkretnych meridianów, równocześnie skupiając się na negatywnych emocjach albo fizycznych odczuciach. Połączenie wypowiadanych słów i opukiwania pomaga uspokoić system nerwowy, by odzyskać równowagę energii w ciele i przeprogramować umysł, by reagował w zdrowy sposób.

Z tej książki nauczysz się nie tylko tego, w jaki sposób rozpocząć opukiwanie. Przekażę ci także jego historię i nowatorskie podejście naukowe za nim stojące. Zawierając instrukcje krok po kroku, ćwiczenia i diagramy, Metoda Opukiwania pokazuje ci, w jaki sposób opukiwać różnego rodzaju problemy i przedstawia praktyczne zastosowania.

Ponadto w całej książce znajdziesz niewiarygodne, z życia wzięte historie uzdrawiania. Sięgające one od uśmierzenia bólu w fibromialgii do pokonania strachu przed lataniem. Dowiedz się, w jaki sposób uwolnić się od swoich lęków i oczyścić z ograniczających przekonań, które powstrzymują cię przed stworzeniem takiego życia, jakiego pragniesz.

Nadszedł czas na….. Metodę Opukiwania!!

O Autorze

Nick Ortner jest autorem książki utrzymującej się na liście bestsellerów New York Times oraz twórcą i producentem hitu – dokumentalnego filmu The Tapping Solution (Metoda Opukiwania). Jest także organizatorem corocznego wydarzenia o światowym zasięgu, odbywającego się w internecie – Tapping World Summit, w którym udział wzięło ponad milion osób. Ortner jest dynamicznym mówcą prowadzącym zmieniające życie sesje opukiwania na całym świecie. Mieszka w Newtown, Connecticut, USA. Odwiedź: http://www.thetappingsolution.com.

Autor: Nick Ortner
ISBN: 978-83-63046-20-0
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 256
Format: 168×228 mm

Informacje dodatkowe
Waga 600 g
ISBN

978-83-63046-20-0

Autor

Nick Ortner