Święta Aktywacja Celu Duszy i jego Wyrażanie – warsztaty z Elizabeth Ann Morris

Święta Aktywacja Celu Duszy i jego Wyrażanie
Nauki Świętej Wyroczni

warsztat – 19 maja 2018

prowadząca – Elizabeth Ann Morris

Czy kiedykolwiek kwestionowałeś swój prawdziwy cel istnienia na tej planecie albo zastanawiałeś się nad nim?

Czy kiedykolwiek wątpiłeś w swoje dary, umiejętności i talenty?

Podczas tego jednodniowego warsztatu odkryjemy i zdefiniujemy:
1. Twój prawdziwy cel istnienia na tej planecie
2. Twoje własne, unikalne wartości, które wspierają twój cel życiowy
3. Stworzymy święte granice, w ramach których będziesz wyrażać swoją moc, mądrość i współczucie
4. Przeprowadzimy rekalibrację twojej żeńskiej i męskiej energii, byś mógł w pełni wyrażać swój cel duszy w tym życiu

Warsztat będzie skupiał się na praktyce, a w międzyczasie Elizabeth będzie przekazywać niezbędną wiedzę teoretyczną. Elizabeth zachęca do robienia notatek, a także nagrywania jej warsztatów.

* * * * * * * * * * * *

Dzień po tych warsztatach, w niedzielę 20 maja odbędzie się warsztat “Aktywacji Ciała Świetlnego (Merkaby)“. Przyjmujemy zapisy także na ten warsztat.

Dodatkowo w poniedziałek 21 maja Elizabeth Ann Morris prowadzi indywidualne sesje chanellingowe trwające 1-1,5h. Koszt sesji to 430 zł. Elizabeth przyjmie tego dnia tylko 5 osób. Zaliczka w wysokości 150 zł płatna jest do 7 dni po zapisaniu się na sesję. Konto do przelewów zostanie podane w indywidualnej korespondencji.

O prowadzącej:
Elizabeth Ann Morris jest rozwiniętą duszą, która posiada niezwykle rozwinięty dar chanellingu. Przez kilka lat pełniła funkcję przełożonej Szkoły Diany Cooper (DCS) a także jednego z Głównych Nauczycieli w DCS pod której skrzydłami rozwijali się Mistrzowie Nauczyciele. Elizabet Ann otacza aura miłości i wielkiego współczucia, empatii. Jej główną misją jest szerzenie światła, miłości oraz podniesienie wibracji energetycznych Ziemi, tak by świat nas wszystkich stał się lepszym miejscem. Elizabeth Ann publikowała swoje artykuły w Polsce – na łamach miesięcznika Czwarty Wymiar. Jej wielkie serce i szczególna troska o Polskę spowodowały, że na jej prośbę, z wielką przyjemnością, będziemy publikować na naszej stronie tłumaczenia jej artykułów. Elizabeth Ann ma też wielką potrzebę, by pomóc nam, Polakom, w oczyszczeniu naszego pięknego kraju z zalegających głęboko w ziemi powojennych złogów niskich energii. Przyjeżdża do Polski w tym roku nie tylko po to, by poprowadzić warsztaty, ale także by wykonać indywidualną pracę oczyszczania Ziemi w kilku miejscach w Polsce.

Miejsce warsztatów:
Warsztaty odbędą się w przepięknym otoczeniu Gór Świętokrzyskich w Gospodarstwie Agroturystycznym Kuźnia, wielokrotnie nagradzanym dyplomami w dziedzinie zarówno kulinarnej jak i w konkursach na najlepsze gospodarstwo Agroturystyczne. Piękne, rustykalne wnętrza, pyszne, domowe jedzenie przygotowywane z ekologicznych składników pochodzących od miejscowych rolników, spokojna przesycona naturą atmosfera i bardzo mili gospodarze. Na miejscu dostępna jest także altanka z tarasem nad stawem z grillem do wieczornych pogaduszek,  miejsce na ognisko,  a z domu roztacza się widok na staw i grzbiet góry Zamczysko.

Wielkość Grupy
Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób.

W cenie kursu jest:
– intensywny warsztat prowadzony przez Elizabeth Ann Morris
– zakwaterowanie (jedna noc przed warsztatami) w pokojach 2, 3 lub 4 osobowym z łazienkami (w zależności od preferencji i dostępności)
– śniadanie i obiadokolacja w dniu warsztatów
– napoje (woda, herbata) w dniu warsztatów
– dyplom
Możliwość indywidualnej rezerwacji dodatkowego noclegu z niedzieli na poniedziałek w cenie 40 zł (proszę o wyraźne zaznaczenie chęci w zgłoszeniu)
Możliwość uprzedniego indywidualnego zamówienia dodatkowej obiadokolacji na piątek w cenie 30 zł (proszę o wyraźne zaznaczenie chęci w zgłoszeniu)

Wcześniejsze doświadczenie
Do tego kursu nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani przygotowanie.

Cena
Koszt jednodniowych warsztatów z noclegiem i wyżywieniem to 690 zł (z VAT). Wystawiamy faktury VAT. W ciągu 7 dni od zapisania się prosimy o wpłatę 200 zł tytułem zaliczki. Zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z kursu przez osobę zapisaną, chyba że przedstawi inną osobę na swoje miejsce. Konto do przelewów zostanie podane w indywidualnej korespondencji.

Proszę wziąć pod uwagę, że miejsc jest zaledwie 20 i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować:
mail: patrycja.lech@pracownia-aniolow.pl
telefon: 501-049-993 (Patrycja Lech)

Elizabeth Ann jest znaną na świecie duchową nauczycielką, pisarką i uzdrowicielką. Ostatnie 25 lat poświęciła rozwijaniu i prowadzeniu warsztatów, seminariów i programów szkoleniowych dla nauczycieli, które mają pomóc ludziom w odnalezieniu sensu i celu doświadczeń życiowych.
Jest założycielką Nauk Świątej Wyroczni – organizacji, która rozpoczęła działalność w 2017 roku. Jej misją jest dzielić się duchową i świętą ezoteryczną wiedzą w taki sposób, który odnosi się do praktycznych aspektów życia. Uznając naszą unikalność (tym, kim jesteśmy w sercu), możemy stać się współtwórcami potężnego, planetarnego uzdrawiania i ewolucji.
Elizabeth Ann i Nauki Świętej Wyroczni oferują indywidualne sesje, kursy rozwoju osobistego oraz kursy nauczycielskie.
We wszystkim, co robi, utrzymuje połączenie z wyższym aspektem każdej osoby. Ten aspekt przechowuje boski wzorzec naszego potencjału, a nie iluzję naszej osobowości. Następstwem spojrzenia na nasze wyzwania z takiego punktu widzenia jest potężne uzdrawianie, oświecenie i mądrość.
Elizabeth Ann posiada duże doświadczenie w rozwoju organizacji, szkoleniach i coachingu indywidualnym, a także zawodowym, hipnoterapii, jodze, uzdrawianiu dźwiękiem, a w przeszłości była przełożoną Szkoły (Fundacji) Diany Cooper – znanej na całym świecie organizacji skupiającej i kształcącej nauczycieli rozwoju duchowego.
“Nie da się określić, kim jestem, patrząc na moje kwalifikacje i doświadczenie, ale określa to noszona przeze mnie w sercu pasja tworzenia nowej Złotej Ery dla tej ukochanej planety”.
Namaste