Relacja z Warsztatów Złotej Atlantydy 2012

Relacja z Warsztatów Złotej Atlantydy, szkoły Diany Cooper

Ach cóż to były za warsztaty! Energia była niewiarygodna. Medytacje niezwykle głębokie, wizualizacje jak żywe i ćwiczenia fantastyczne. Czym były te warsztaty? Przypomnieniem czasów, w których żyliśmy – Złotej Ery na Atlantydzie. Pogłębiliśmy bardzo swój związek z naturą, drzewami, wodą, kamieniami. Przypomnieliśmy sobie, że radość i beztroska powinny być integralną częścią naszej codzienności. Nasze spotkania zawsze wiele nam dają – to niezwykła wymiana energii, miłości, światła i doświadczeń. Zobaczcie, jacy wszyscy jesteśmy promienni! {nomultithumb}

Złota Atlantyda

Na pewno widzicie obrazy, które są za nami – to obrazy malowane przez bardzo utalentowaną Patrycję, uczestniczkę warsztatów. Przedstawiają one czakry w różnych wymiarach. Są tak energetyczne, że nawet na naszych zdjęciach widać bijącą z nich energię – osoby stojące na ich tle są jakby za mgłą.

Złota Atlantyda

Dla części z nas Warsztaty Złotej Atlantydy już się zakończyły – bowiem kto raz ukończy moduł nauczycielski, nigdy więcej nie musi go już powtarzać. Oto pięć osób, które uzyskały już tytuł Wykwalifikowanego Nauczyciela Złotej Atlantydy Diana Cooper School.

Złota Atlantyda

A oto nasz piękny ołtarz, który stanowi centralny punkt każdych zajęć:

Złota Atlantyda

Jesteśmy gotowi, by nieść dalej światło aniołów i wniebowstąpienia oraz wszystko to, co przybliża nas do nowej Złotej Ery. Jesteśmy nauczycielami Diana Cooper School i organizujemy warsztaty, spotkania, indywidualne sesje, by coraz więcej ludzi jaśniało wspaniałym blaskiem piątego wymiaru.