Relacja z Warsztatów ACP 26-28 listopada 2010

Relacja z Warsztatów Angel Certification Program w listopadzie 2012

Drugie w Polsce Warsztaty Anielskiego Świadectwa odbyły się w Warszawie w listopadzie 2010 roku. Tym razem Pan Charles przyjechał w towarzystwie wspaniałej Tiny Daly, która wcześniej współpracowała bezpośrednio z Doreen Virtue i uczestniczyła w prowadzonych przez nią Warsztatach.

ACP 11-2010

Warsztaty tradycyjnie już odbywały się w Warszawie i tradycyjnie także zgromadziły dużą grupę osób, pragnących nauczyć się, w jaki sposób kontaktować się z aniołami lub w jaki sposób swój kontakt z nimi pogłębić. Warsztaty obfitowały w wiele wspaniałych medytacji prowadzonych zarówno przez Charles’a Virtue, jak i przez Tinę Daly. Każda z tych medytacji miała swój cel – regresję do poprzednich wcieleń, oczyszczenie kanałów komunikacji z aniołami, nawiązanie kontaktu ze swoim aniołem stróżem i przewodnikami duchowymi.

W trakcie Warsztatów uczestnicy bardzo dużo ćwiczą – jak powszechnie wiadomo, trening czyni mistrza, tak więc nikogo nie trzeba było do tego zachęcać. Wszyscy chętnie przeprowadzali odczyty i uczyli się od podstaw, w jaki sposób to robić. Charles w szczególnie przystępny sposób potrafi objaśnić, na czym polega taki odczyt i że nie należy się niczego obawiać, tylko podążać za własną intuicją.

ACP 11-2010

Zarówno Charles jak i Tina zaskarbili sobie serca wszystkich uczestników – tłumnie oblegani byli zasypywani pytaniami i prośbami o autografy pod książkami.

ACP 11-2010

Każdy, kto chciał, mógł także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszymi prowadzącymi.

acp20106

acp20104

A na tym zdjęciu jestem ja, w trakcie pracy i uczestnicy, którzy odbierają wcześniej zamówione książki.

acp20102

Rozstawaliśmy się w atmosferze ciepła, przyjaźni i głębokim przeświadczeniu, że większość z nas spotka się ponownie…. na Warsztatach Anielskiego Świadectwa dla Zaawansowanych 🙂

Patrycja Lech