Relacja z Warsztatów ACP 19-21 lutego 2010

Relacja z Warsztatów Angel Certification Program w listopadzie 2012

Trzy dni warsztatów minęły zdecydowanie za szybko. To mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością. Atmosfera, jaką stworzył Pan Charles Virtue, otaczająca go energia i ciągła obecność aniołów sprawiły, że wszyscy czuli się bardzo dobrze i lekko. Ze strony uczestników opinie są jednoznacznie bardzo pozytywne. I może brzmi to jak pean albo laurka, ale szczerze i z głębi serca powtórzę: Warsztaty Anielskiego Świadectwa (Angel Certification Program) były absolutnie niesamowite i wspaniałe.

W zajęciach uczestniczyły 72 osoby. Może się wydawać, że to spora grupa, ale w żadnym momencie nie dało się tego odczuć. Może z wyjątkiem jednego – gdy przyszło stać w kolejce po autograf Pana Charles’a 🙂

acp3abet

Pierwszego dnia uczestnicy otrzymali sporą dawkę podstaw teoretycznych. W drugiej połowie dnia rozpoczęła się już praca z muzyką. Medytacje prowadzone przez Pana Charles’a były głównie ukierunkowane na zniesienie blokad uniemożliwiających nam komunikowanie się z aniołami i rozpoznanie swojego życiowego celu oraz na polepszenie odbioru przekazów od aniołów. Miałam okazję rozmawiać z wieloma osobami i słyszeć ich relacje – większość osób była zaskoczona głębią otrzymywanych przekazów i wskazówek od aniołów. Niezwykłym doświadczeniem było obserwowanie tylu uczestników, przed którymi otwierały się nowe życiowe drogi, po których dotychczas nie mieli oni odwagi stąpać.

acp4abet

W kolejnych dniach uczestnicy uczyli się, jak przeprowadzać anielskie odczyty za pomocą kart i bez ich użycia. Wszyscy mogli zadawać Panu Charles’owi pytania – a Pan Charles ciesząc się, że może pomagać innym, udzielał na nie wyczerpujących odpowiedzi. Każda wolna chwila była wypełniona dyskusjami i konsultacjami. Pan Charles okazał się być niezwykle życzliwym i otwartym człowiekiem. Jego misją jest rozszerzanie kręgu ludzi potrafiących komunikować się z aniołami. Staram się najlepiej jak potrafię przekazać Państwu słowami to, co czuje się będąc na Warsztatach, ale szczerze powiedziawszy, jest to bardzo trudne. A trudność polega na tym, że nie umiem w ludzkim języku opisać energii, jaka towarzyszy aniołom – a ta właśnie energia była obecna z nami podczas całych Warsztatów. Odczuwało się ją niezwykle intensywnie i było to uczucie tak wspaniałe, że aż niemożliwe do wyrażenia.

Warsztaty nie dają jedynie wiedzy i umiejętności – przynoszą potężną energetyczną zmianę, która była odczuwalna przez absolutnie każdego uczestnika. Dużo czasu spędziłam na rozmowach – zarówno przed Warsztatami, w ich trakcie, jak i po. Wspaniale jest widzieć nową energię, która pojawiła się w życiu absolwentów Warsztatów Anielskiego Świadectwa (ACP) i która przynosi nowe, piękne możliwości albo rozwiązanie starych, niedokończonych spraw. A niezwykłe jest to, że niezależnie od tego, czy uczestnicy przyszli na Warsztaty z potrzeby własnego serca, czy też chcąc pomóc komunikować się z aniołami innym ludziom, znaleźli na Warsztatach to, czego potrzebowali.

A oto Pan Charles razem ze mną tuż przed wyjazdem z Polski:

acp5bet

Po zakończeniu Warsztatów utworzyliśmy na naszej stronie listę osób uprawnionych do dokonywania Anielskich Odczytów, które chcą służyć pomocą innym ludziom. Jeśli nie wybieracie się Państwo na kolejne Warsztaty z Panem Charlesem, a chcielibyście Państwo zapytać o coś anioły i potrzebujecie Państwo czyjejś pomocy, zapraszam do kontaktu z absolwentami Warsztatów Pana Charles’a – Dyplomowanymi Anielskimi Praktykami. Ich listę znajdziecie Państwo tu.