Relacja z pierwszych w Polsce Warsztatów dla Anielskich Nauczycieli Diana Cooper School

Relacja z Warsztatów dla Anielskich Nauczycieli szkoły Diany Cooper

Pierwszy w Polsce kurs dla Anielskich Nauczycieli Diana Cooper School zakończył się. Grupa, która ten kurs ukończyła, to pionierki szerzenia w Polsce wiedzy znanej na całym świecie organizacji Diana Cooper School. Kurs poprowadziła niezwykła Catherine McMahon – mistrz nauczyciel w Diana Cooper School. Jej pełna dobroci i miłości aura oraz łagodna osobowość tworzą niezwykle przyjazną nauce atmosferę.

 

Warsztaty Anielskich Nauczycieli 2011

 

Warsztaty w 90% składały się z ćwiczeń i medytacji. Dokładny program jest dostępny tu. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że kurs daje ogromną bazę ćwiczeń, które mogą być wykorzystane we własnej praktyce nauczycielskiej. Wiedza ta nie jest niczym reglamentowana. Każdy uczestnik otrzymuje dwa ponad 100 stronnicowe podręczniki, które stanowią kompendium całości wiedzy przekazywanej podczas warsztatów. Ale najważniejsze jest to, że prawie każde ćwiczenie i medytacja jest prowadzone przez uczestników – wszystkiego można nauczyć się w praktyce.

Medytacje są  niezwykłe – w każdej z uczestniczek odblokowywały się w trakcie warsztatów rozmaite, dotychczas nieznane obszary i docierały do nas nowe informacje od aniołów i wniobowstąpionych mistrzów. Ćwiczyłyśmy rozwój 12 czakr w wyższych wymiarach. Oglądałyśmy swoje skrzydła, pisałyśmy do aniołów, tańczyłyśmy, rysowałyśmy, tworzyłyśmy ołtarze, uczyłyśmy się tworzyć program własnych warsztatów i wiele, wiele więcej.

Po 3 spędzonych ze sobą 3dniowych spotkaniach nie sposób było się rozstać – i nie zamierzamy się rozstawać 🙂 Będziemy się spotykać na spotkaniach nauczycieli Diana Cooper School. Po ukończeniu tego kursu zostałyśmy Wykwalifikowanymi Nauczycielami Diana Cooper School i równocześnie współtworzymy rosnącą społeczność, która wymienia się medytacjami, spotyka się ze sobą, współtworzy Szkołę i szerzy światło na świecie.