Praktyk Eterycznego Zdrowia – 22-23.09. warsztaty Catherine McMahon

CatherineMcMahon3
Praktyk Eterycznego Zdrowia
dwudniowe, intensywne, profesjonalne warsztaty z zakwaterowaniem

Prowadząca – Catherine McMahon

termin: 22-23. 09. 2018
miejsce: Nowa Huta 20, woj. świętokrzyskie

przyjmujemy zapisy: 501-049-993 (Patrycja Lech), patrycja.lech@pracownia-aniolow.pl

Mamy tylko 15 miejsc.

Szukasz możliwości zmiany pracy albo chcesz poprawić swoje umiejętności uzdrawiania? Chcesz pomagać klientom w usuwaniu energetycznych blokad, uzdrawiać ich ciała subtelne, uwalniać ich od negatywności i wszelakich przyczepionych bytów? Chcesz wprowadzić jasność i transformację do wszystkich aspektów ich życia? Szkolenie dla Praktyków Eterycznego Zdrowia jest dla Ciebie!

Połącz się z wyższymi aspektami swojego “ja” i przyswój je. Podłącz się do boskiej mądrości i wiedzy twojego prawdziwego “ja”.

Pracując ze swoim wyższym ja, nauczysz się:
– Oczyszczać i ładować ciało świetlne,
– Identyfikować i uzdrawiać uszkodzenia ciała aurycznego w wielu wymiarach,
– Rozpoznawać energetyczne implanty i programy oraz nauczyć się ich usuwania,
– Usuwać energetyczne zanieczyszczenia i powiązania z ciała fizycznego i świetlnego,
– Usuwać programy i uwarunkowania na poziomie komórkowym,
– Odzyskiwać, oczyszczać i integrować fragmenty duszy.

Przyłącz się do nas w cudownej wyprawie do odkrycia siebie i transformacji. Warsztat ten został tak zaprojektowany, by dzięki praktycznym doświadczeniom i ćwiczeniom dać ci wiedzę i pewność podczas profesjonalnej pracy.

Miejsce warsztatów:
Warsztaty odbędą się w przepięknym otoczeniu Gór Świętokrzyskich w Gospodarstwie Agroturystycznym Kuźnia, wielokrotnie nagradzanym dyplomami w dziedzinie zarówno kulinarnej jak i w konkursach na najlepsze gospodarstwo Agroturystyczne. Piękne, rustykalne wnętrza, pyszne, domowe jedzenie przygotowywane z ekologicznych składników pochodzących od miejscowych rolników, spokojna przesycona naturą atmosfera i bardzo mili gospodarze. Na miejscu dostępna jest także altanka z tarasem nad stawem z grillem do wieczornych pogaduszek,  miejsce na ognisko,  a z domu roztacza się widok na staw i grzbiet góry Zamczysko.

Wielkość Grupy
Grupa może liczyć maksymalnie 15 osób.

Przygotowanie
Do tego kursu nie jest wymagane szczególne przygotowanie.

Odpłatność
Koszt kursu 1712 zł (w tym jest już wliczony 23% VAT).

W tej cenie otrzymujecie Państwo:
– dwudniowe, intensywne zajęcia praktyczne prowadzone przez Catherine McMahon w ekologicznym pensjonacie w woj. świętokrzyskim
– obecność tłumacza z języka angielskiego na polski
– podręcznik w języku polskim
– dyplom w języku angielskim
– dwa noclegi w pięknie położonym pensjonacie w województwie świętokrzyskim (z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
– śniadania i obiadokolacje w sobotę i niedzielę przygotowane na miejscu z ekologicznych produktów od okolicznych dostawców
– napoje w trakcie zajęć
– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4osobowym z łazienkami

Potwierdzeniem zapisania się na kurs jest uiszczenie 300 zł zaliczki – zaliczka ta jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z kursu przez osobę zapisaną. Wystawiamy faktury VAT.  Konto do przelewów zostanie podane w indywidualnej korespondencji.

Proszę wziąć pod uwagę, że miejsc jest zaledwie 15 i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować:
mail:  patrycja.lech@pracownia-aniolow.pl
telefon: 501-049-993 (Patrycja Lech)

CatherineMcMahon3Catherine McMahon od 1993 roku zajmuje się medycyną naturalną i polami energetycznymi. Studiowała wiele różnych odmian terapii naturalnych i zajmujących się zdrowiem eterycznym, włączając w to kinezjologię, bioterapię i kilka innych.
Po ukończeniu studiów w Kolegium Naturopatii (The College of Naturopathic Medicine) i Szkole Medycyny Roślinnej (The Plant Medicine School) obecnie głównie skupia się na zdrowiu eterycznym, naturopatii i leczeniu ziołami. Jest założycielem i głównym nauczycielem w znanej Akademii Duchowego Światła (Spiritual Light Academy) i prowadzi klinikę medycyny ziołowej Healthy By Nature w Irlandii, gdzie mieszka.
Pomiędzy wieloma innymi dyplomami, Catherine posiada także tytuł Praktyka Anielskiej Terapii („Angel Therapy Practitioner”) uzyskany podczas zaawansowanych warsztatów prowadzonych przez Doreen Virtue. Jest też Mistrzem Nauczycielem w Diana Cooper Foundation i przez wiele lat prowadziła kursy o Aniołach, Wniebowstąpionych Mistrzach, Jednorożcach, Lemuryjskim Planetarnym Uzdrawianiu i inne.