Nowości wydawnicze

Z przyjemnością informujemy, że w sprzedaży jest już kolejny tom rozchwytywanej książki Vianny StibalTheta Healing dla Zaawansowanych.

Oto kilka słów o książce:

W swojej pierwszej książce Viana Stibal – twórczyni metody ThetaHealing, przedstawiła światu tę zadziwiającą technikę uzdrawiania. Bazujący na tysiącach sesji z klientami, którzy doświadczyli niezwykłych uzdrowień dzięki Viannie, ten wyczerpujący przewodnik jest dogłębnym studium na temat pracy i procesów kluczowych dla ThetaHealing, dający czytelnikowi szczegółowe wskazówki na temat Pracy z Poglądami, Uczuciami i Dociekaniem, a także więcej informacji na temat Siedmiu Poziomów Bytu, co pozwala nam na połączenie się z najwyższym poziomem miłości i energią Wszystkiego Co Jest.

Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

W najbliższych dwóch tygodniach ukażą się także dwie inne książki. Pierwszą z nich jest Biała Magia – Lucy Cavendish, która jest naturalną białą czarownicą i pracuje z elementalami oraz niebiańskimi królestwami. Dosłownie każdego dnia zajmuje się magią, przyjmując to jako credo osobistego szczęścia i spełnienia oraz jako system wierzeń, według którego postrzegamy siebie jako część natury, co z kolei daje nam wszystkim motywację i szacunek oraz pozwala świętować i czerpać przyjemność z naszego wyjątkowego doświadczenia tutaj na Planecie Ziemi. Lucy jest autorką Wild Wisdom of the Faery Oracle, The Oracle of Dragonfae, The Oracle Tarot, Magical Spell Cards i Biała Magia. Jej twórczość jest doceniana i polecana przez tak różnorodne postaci jak Deepak Chopra, Louis L.Hay i Fiona Horne.

bialamagia_okladka

Oto kilka słów o książce:

„Biała Magia” jest sztuką uzdrawiania miłością i światłem…
To znacznie więcej niż książka. To magiczny portal, przez który transformacyjna uzdrawiająca energia wszystkich wymiarów może rozpocząć pracę z tobą, pozwalając ci doświadczać cudów, boskiego światła i głębokiej zmiany. Na tych stronach Lucy Cavendish ujawnia tajemnice Białych Magów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz uczy cię swoich własnych metod pracy z Białą Magią przeznaczonych, by przenieść twego ducha, ciało i życie uczuciowe do wyższego miejsca. Ukazując w fascynujący sposób swą własną ścieżkę i życie, Lucy czyni z Białej Magii zarówno instrukcję magii, jak i inspirujący przewodnik po życiu zaczarowanym życiem.
Zapraszamy cię w najcudowniejszą magiczną podróż, jaka jest możliwa – podróż do twojego własnego wewnętrznego magicznego ja.

Więcej przeczytasz tu.

Pragniemy polecić jeszcze jedną książkę, której autorką jest niezwykła bioterapeutka, numer 1 w Wielkiej Brytanii pośród bioterapeutów – Seka Nikolic, Wiesz Więcej Niż Myślisz to książka niezwykła, Przyszedłeś na świat z umiejętnością wykorzystywania energii; ta książka pomoże ci odżywić naturalny dar, abyś mógł przyciągać odpowiednie częstotliwości, by radykalnie poprawić swoje życie i ponownie połączyć się z otaczającą cię magią.

ykmtyt_okladka

Czy kiedykolwiek zadzwoniłeś do kogoś w momencie, gdy on miał właśnie dzwonić do ciebie?
Lub czy otrzymałeś email lub list od przyjaciela, który śnił ci się poprzedniej nocy?

Być może łatwiej jest uwierzyć, że te sytuacje są po prostu zbiegami okoliczności – ale ta książka pomoże ci zrozumieć, że za tymi magicznymi formami komunikacji kryje się nadświadomość. Odkryj:

•    posiadaną przez nas wszystkich zdolność do wysyłania i otrzymywania wiadomości poprzez nasze częstotliwości energii
•    praktyczne ćwiczenia, które pomogą ci osiągnąć neutralny umysł i połączą cię z mocami twojej nadświadomości
•    informacje o tym, jak się chronić i wykorzystywać nadświadomość, by pokonać chorobę i wzmocnić zdrowie
•    moc przyciągania odpowiednich ludzi, związków i szans kariery do twojego życia
•    prawdziwe przypadki ilustrujące to, jak wiele możesz osiągnąć, gdy odkryjesz ukryte moce i staniesz się panem swojej energii i swojego życia.

O Autorce

SEKA NIKOLIC jest bioenergoterapeutką cenioną na całym świecie dzięki jej wyjątkowym mocom. Szeroko polecana przez lekarzy, doktorów i specjalistów, jest w stanie dokładnie zdiagnozować i leczyć szeroki wachlarz dolegliwości. Uzdrawiające zdolności Seki zostały ocenione przez naukowy Instytut Badań Bioenergetycznych w Mediolanie, a odsetek jej sukcesów jest niesamowity. www.sekanikolic.com