Opis

ThetaHealing® to opracowana przez Viannę Stibal rewolucyjna metoda uzdrawiania. Wykorzystuje fale mózgowe theta do uaktywnienia głębokiego emocjonalnego i fizycznego uzdrowienia poprzez zmianę naszych ograniczających przekonań.

Jednakże często obawiamy się odkrywania naszych najgłębszych warstw podświadomego myślenia i zamiast tego pokrywamy je nowymi, pozytywnymi afirmacjami lub pobraniami. Ale to nie zastępuje głębokiej, transformującej pracy odkrywania, zrozumienia i skorygowania przekonań, które zostały wpojone w tym i poprzednich wcieleniach. To jest zasadą dociekania przekonań.

Z tej niezbędnej każdemu studentowi ThetaHealingu książki, nauczysz się:

  • pięciu podstawowych kroków w dociekaniu przekonań,
  • jak zidentyfikować kluczowe przekonania oraz 10 różnych sposobów ich zmiany,
  • kiedy należy usunąć przekonanie, a kiedy użyć go jako trampoliny do pozytywnej zmiany,
  • co jest częstym błędem podczas dociekania i jak tego unikać we własnej praktyce.

Dzięki przykładom zaczerpniętym z Vianny warsztatów wkrótce będziesz wyposażony we właściwe narzędzia, by dociekać przekonań i uruchomić głębokie, zmieniające życie uzdrawianie dla siebie i innych.

O Autorze

Vianna Stibal jest twórczynią duchowej filozofii, medytacji i techniki uzdrawiania znanej pod nazwą ThetaHealing®. Znana uzdrowicielka, autorka i mówczyni motywacyjna prowadzi seminaria ze swoim mężem Guy’em na całym świecie, a uczestniczą w nich ludzie wszelkich ras, przekonań i religii. Wyszkoliła nauczycieli i praktyków w ponad 180 krajach. W 2019 na całym świecie było około 600.000 praktyków i tysiące instruktorów.

Jej technika wprowadza umysł w głęboki stan Theta (stan śnienia). Uczy swoich studentów, w jaki sposób w tym stanie odtworzyć swoje świadome połączenie ze Stwórcą Wszystkiego, Co Jest, by wprowadzać duchowe, mentalne, emocjonalne i fizyczne zmiany. Vianna doświadczyła własnego wyzdrowienia i wtedy odkryła, w jaki sposób emocje i przekonania wpływają na nas na poziomach podstawowym, genetycznym, historycznym i duszy. Podczas tego przełomu powstała praca z przekonaniami, która stała się sercem i duszą ThetaHealingu.

Praca z przekonaniami prowadzi nas, byśmy odkryli, w co wierzymy, dlaczego w to wierzymy, jak zmienić przekonania, jak zmienić chorobę i zrozumieć prawdziwy plan Stwórcy oraz stworzyć rzeczywistość, jakiej pragniemy.

Vianna uczy, że jesteśmy iskrami Boga tworzącymi własną rzeczywistość, a wszystko w naszym życiu służy jakiemuś celowi. Jest oddana szerzeniu miłości do Stwórcy Wszystkiego, Co Jest ze szczerą dobrocią i poczuciem humoru. Jej szkolenia i książki zmieniają życie ludzi na całym świecie i im pomagają.

Autor: Vianna Stibal
ISBN: 978-83-957331-1-6
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 232
Format: 152×228 mm
Tytuł oryginału: Theta Healing: Digging for Beliefs
Tłumaczenie: Patrycja Lech

Informacje dodatkowe
Waga 700 g
ISBN

978-83-957331-1-6

Autor

Vianna Stibal