Długo oczekiwane karty Doreen Virtue

Ogromnie się cieszymy mogąc zapowiedzieć długo oczekiwane, przepiękne karty Doreen Virtue – Święci i Anioły. Będą one dostępne w sprzedaży w drugiej połowie maja.

 

karty święci i anioły

W talii są czterdzieści cztery karty z zapierającymi dech wizerunkami przedstawiającymi Boga, Ducha Świętego, Jezusa, Świętych, archanioły i anioły stróże. Towarzyszący im przewodnik, dokładnie objaśnia, w jaki sposób uzyskać przewodnictwo odnośnie teraźniejszości i przyszłości, w jaki sposób przeprowadzić dokładny odczyt dla innej osoby i jakie jest ogólne znaczenie każdej z kart.

Dziesięć procent przychodów z praw autorskich do tych kart jest przekazywane na rzecz międzynarodowej organizacji dobroczynnej St. Vincent de Paul International Confederation’s jako fundusze dla nagle potrzebujących pomocy, by pomóc w niesieniu pomocy na świecie.

Jeśli potrzebujesz Boskiego przewodnictwa, zwróć się do ukochanych świętych i aniołów. Wspaniałe ilustracje i pełne miłości słowa płynące z tych bezwyznaniowych kart dostarczą Ci godnej zaufania metody uzyskania dostępu do wiadomości z góry.

Przyjmuj ukojenie pochodzące od ukochanych świętych, takich jak Franciszek, Katarzyna, Antonii, Hildegarda, Teresa, Joanna d’Arc i Bernadetta oraz od potężnych aniołów i archaniołów. Dostępne jest także przewodnictwo Boga, Ducha Świętego i Jezusa. Czy ścieżka duchowa jest dla Ciebie czymś nowym, czy też jesteś na niej już od dawna, odkryjesz, że bezpieczne i pełne miłości przekazy tych kart pomogą Ci dowiedzieć się, iż Niebiańska pomoc jest zawsze łatwo dostępna i że nigdy nie jesteś sam.