DCF – Warsztaty Świętego Dźwięku

DCF-logo-rose-gold-backgroundKurs Świętego Dźwięku – Częstotliwości Miłości i Uzdrawiania
Mildred Ryan
Kurs osobistego rozwoju
Diana Cooper School

Jesteś zaproszony w niezwykłą podróż uzdrawiania, transformacji i odkrywania siebie. Moc twojego Głosu – twoje własne, święte dźwięki, nucenie, śpiewanie i częstotliwości koloru, kryształów, mis dźwiękowych poprowadzą cię tam.

Święty dźwięk uzdrawia, podnosi i rozszerza świadomość.

Kurs ten umożliwi ci odkrycie potencjału dźwięku, by:

– uzdrowić każdy aspekt tego, kim jesteś, tak byś mógł powrócić do jedności umysłu, ciała i ducha

– rozszerzyć świadomość i przyspieszyć duchowy wzrost

– przynieść głęboką transformację i otworzyć cudowne możliwości tworzenia życia pełnego miłości, radości, harmonii i jedności

– wspierać Matkę Ziemię i ludzkość w ich ewolucji i wniebowstąpieniu.

Główne informacje na temat kursu.

„Rozwinęłam program świętego dźwięku bazując na wielu latach studiów i pracy z dźwiękiem. Marzeniem mojego serca jest, byście poczuli się zachęceni do znalezienia swoich własnych nut i dźwięków oraz byście rozszerzyli swoją świadomość tak, byście mogli wykreować pełnię radości, miłości i obfitości na wszystkich poziomach waszego życia. Kurs jest przepełniony miłością i przewodnictwem od wielu Aniołów, Archaniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów z królestw światła.” Mildred Ryan

Uzdrawiający dar Świętego Dźwięku

Dźwięk był używany do uzdrawiania od czasów starożytnych, na Atlantydzie i nawet wcześniej. Obecnie mamy do czynienia z wielkim przebudzeniem i wiedza o tym, jak pracować z dźwiękiem, jest nam zwracana w tych rozstrzygających czasach naszej ewolucji.

Fale dźwiękowe są przewodnikami wysokowibracyjnego światła, które wykracza poza wszystkie wymiary i płynie poprzez wszystkie królestwa stworzenia. Dźwięk jest potężnym narzędziem w uzdrawianiu, ponieważ:

– jego częstotliwości moga dotknąć każdej komórki ciała, każdego układu i organu w naszym ciele fizycznym, przywracając zdrowie i witalność

– może oczyszczać i rozpuszczać blokady energetyczne i stagnującą energię

– może usuwać energetyczne znamiona i wzorce pochodzące z przeszłych zdarzeń, oraz uwolnić nas od krążących myśli, gwaru umysłu i niepokojów

– wspiera rozszerzanie naszej świadomości i zyskanie dostępu do wyższej mądrości i kosmicznej wiedzy

– dar świętego dźwięku może być także ofiarowany Matce Ziemi.

W jaki sposób możemy uzdrawiać dźwiękiem?

Dźwięk jest uzdrawiającą częstotliwością, która może zmienić wibracje każdej molekuły naszego ciała i każdej warstwy naszej aury, przywracając równowagę, zdrowie i witalność. W naszym ciele i wokół niego stale gra orkiestra dźwięków, gdyż wszystkie nasze komórki wibrują w określony sposób i tworzą własne częstotliwości dźwięków. Jeśli organ albo układ nie jest w równowadze, jego dźwięk się zmienia. Jeśli jesteśmy w stanie wydobyć dźwięk, ton zawierający w sobie boski wzorzec idealnego zdrowia dla danego organu, powróci on z powrotem do stanu równowagi.

Płótno stworzenia jest utkane ze Świętego Dźwięku – gdy będziemy badać jego głębię i tajemnice, ujawni swoje sekrety.

Szczegółowe informacje

Kurs składa się z dwóch modułów – wprowadzającego i zaawansowanego. Każdy trwa trzy dni. Możesz zapisać się tylko na moduł wprowadzający lub na obydwa razem.

Moduł 1 (wprowadzający) jest wprowadzeniem do uzdrawiającej mocy świętego dźwięku. Wyposaży on was w solidne podstawy wiedzy i narzędzia do uzdrawiania na wszystkich poziomach ducha, ciała i umysłu.

Moduł 2 (zaawansowany) zawiera zaawansowane techniki uzdrawiania dźwiękiem włączając w to wskazówki, jak tworzyć święte śpiewne recytacje i harmoniczne kręgi.

Moduł 3 jest w trakcie przygotowania – będzie on pozwalał na profesjonalną pracę z klientami.

Sacred_sound2a

Moduł 1 obejmuje następujące tematy:

1. Jak możemy uzdrawiać dźwiękiem.

2. Wiele potężnych ćwiczeń uzdrawiania dźwiękiem.

3. Świątynię świętego dźwięku – uzdrawianie i odmłodzenie.

4. Znajdowanie własnego unikalnego dźwiękowego podpisu.

5. Uzdrawianie Matki Ziemi – częstotliwości dźwięku miłości i uzdrawiania.

6. Intonowanie i święte nucenie.

7. Tworzenie harmonicznych dźwięków.

8. Harmoniczne kręgi uzdrawiania i pełnego miłości wsparcia dla nas, dla innych i dla Ziemi.

9. Boskie dźwięki i komunikacja – wyrażanie piękna swojej duszy.

10. Święta podróż przez czakry.

Termin kursu: 

Koszt kursu: 1350 zł

Moduł 2 obejmuje następujące tematy:

1. Wiele zaawansowanych ćwiczeń uzdrawiania świętym dźwiękiem, włączając uzdrawianie DNA.Sacred_sound7

2. Ćwiczenia świętego dźwięku, by rozszerzyć świadomość.

3. Tworzenie wysokowibracyjnych promieni światła i dźwięku.

4. Fioletowy Płomień i święty dźwięk twojego głosu.

5. Pieśń Serca – częstotliwości miłości.

6. Dźwięki Ziemi i Kosmosu.

7. Kryształowe Dźwięki.

8. Misy dźwiękowe – tybetańskie i kryształowe.

9. Dźwięk i kolor – pełne mocy połączenie.

10. Wytyczne do tworzenia Harmonicznych Kręgów i Świętych Śpiewnych Recytacji.

Termin kursu: 

Koszt kursu: 1350 zł

W tej cenie otrzymujecie Państwo:
– trzydniowe zajęcia prowadzone przez Mildred Ryan

– obecność tłumacza z języka angielskiego na polski
– podręcznik (ok. 75 stron)
– dyplom w języku angielskim>
– napoje (kawa, herbata, woda) i ciasteczka w czasie kursu

Płatność przy zapisywaniu się na kurs wynosi 50% ceny jednego modułu – gwarantuje ona miejsce na liście uczestników.Pozostała kwota musi być zapłacona na konto przelewem do 30 września 2013 w przypadku pierwszego modułu i do 12 stycznia 2014 w przypadku drugiego modułu. Przy zapisie na obydwa moduły i uiszczeniu ceny za obydwa moduły przed rozpoczęciem pierwszego, obowiązuje zniżka. Łączna cena kursu w takim przypadku to 2480 zł.

Zajęcia będą odbywać się w Ośrodku Szkoleniowym przy Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie pod Warszawą, w otoczeniu pięknych drzew.

Zgłoszenia i pytania proszę kierować:

mail: patrycja.lech@pracownia-aniolow.pl

telefon: 501-049-993 (Patrycja Lech)

Prowadząca kurs – Mildred Ryan

Przełożona Nauczycieli w Irlandii i Zastępca Przełożonej Szkoły Diany Cooper

Sacred_sound10

Jej wizją jest zainspirować ludzi do wzrostu i wkroczenia w swój pełen potencjał, tworząc życie, jakim chcą żyć, pełne Miłości, Radości, Pokoju, Harmonii i Poczucia Spełnienia.

„Przez lata byłam obdarzona wieloma możliwościami, by uczyć i prowadzić kursy, wspierając ludzi w uzdrawianiu i rozszerzaniu swojej świadomości. To zaszczyt dzielić się moją pracą z Wami. Pragnieniem mojego serca jest zachęcić i zainspirować ludzi, by znaleźli swoje własne uzdrawiające nuty i dźwięki, by uzdrowili świętym dźwiękiem wszystkie poziomy swojego istnienia.

Moją pasją w tym życiu jest bycie blisko natury i oceanu, poświęcając czas na odpoczynek i „oddech”, tańcząc, śmiejąc się i mając czas na radość z przyjaciółmi. Darzę ogromną miłością wszystkie zwierzęta, a w szczególności mojego cudownego owczarka collie – Bella.

Te dwa obrazy powodują, że moje serce śpiewa – pływanie w iskrżącym w słońcu oceanie oraz ‚dzień, w którym delfin przeskoczył przez naszą łódź’ – jedne z najlepszych dni w moim życiu.

Sacred_sound8

Sacred_sound9

Uwielbiam swoją pracę, wiedząc, że wszystko jest ze soba połączone, a gdy każdy z nas doświadcza więcej radości, miłości, pokoji i poczucia spełnienia, wytwarzamy efekt fali. Dotyka wszystkich i wszystkiego wokół nas, dając nam możliwość stworzenia Nieba na Ziemi.”