Autobiograficzna książka Doreen Virtue

ścieżka posłańca

Właśnie wydaliśmy kolejną pozycję światowej sławy autorki – Doreen Virtue, w której opisuje ona swoją drogę – od czasów szkolnych aż do momentu wydania pierwszych kilku książek. W „Ścieżce Posłańca Światła” dzieli się z nami swoją wiedzą, jaką nabywała w trakcie oraz ujawnia wszystkie trudne doświadczenia, które ją spotkały. Książkę czyta się jednym tchem – można się z niej dowiedzieć, że Doreen zażywała kiedyś narkotyki i że utraciła prawo do opieki nad dziećmi. Autorka opowiada w, jaki sposób od gospodyni domowej nie mającej żadnej pracy ani wykształcenia dotarła do punktu, w którym jest znaną na całym świecie specjalistką o aniołów.

Oprócz tego wszystkiego, książka pokazuje wszystkim posłańcom światła – osobom pracującym dla dobra nas wszystkich – w jaki sposób radzić sobie z pozornymi przeszkodami. Dlaczego warto jest słuchać siebie. I że wszystko, co powinniśmy mieć i wiedzieć, już mamy i wiemy.

Gorąco polecam tę pozycję wszystkim fanom książek Doreen Virtue i tym, którzy stale mają poczucie, że nie są w punkcie, w którym chcieliby się znaleźć. To bardzo wartościowa, podnosząca na duchu i dająca energię do działania pozycja.