Anna Starzyńska-Czajka

dsc06092

Jest absolwentką Studium Radiestezji i Ochrony Środowiska w Warszawie. Sprawowała funkcję vice prezesa Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z siedzibą w Instytucie Leśnictwa w Warszawie.
Ukończyła słynną szkołę Diana Cooper School (tematy: Anioły, Złota Atlantyda, Jednorożce, Lemuryjskie Planetarne Uzdrawianie, Wniebowstąpienie) i jako nauczyciel duchowy prowadzi odczyty anielskie. Jest również dyplomowanym Refleksologiem Kanadyjskiej szkoły W. Bratke. Pani Kirsten Helming uczyła ją wykorzystywania siły i energii kryształów. W uzdrawianiu na wielu poziomach wspomaga się energią Reiki (II stopień) i masażem kamieniami wulkanicznymi.
Jako bioenergoterapeutka i uzdrowicielka duchowa łączy świat fizyczny z energetycznym światem aniołów i duchów przyrody. Od dziecka obcuje z energiami z różnych wymiarów czasoprzestrzeni. Bliska jej jest problematyka odprowadzania bytów, zbłąkanych dusz, oczyszczania pomieszczeń i ludzi a także proces umierania i bezpiecznego przechodzenia ludzi i zwierząt na „drugą stronę”. Jej praca polega na komplementarnym uzdrawianiu, zarówno ludzi jak i zwierząt, co w konsekwencji poprawia jakość życia fizycznego uświadamiając jednocześnie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

Anna prowadzi kursy:

Kurs oczyszczania z niskich energii 

Poznaj Swojego Anioła Stróża 

 

Terminy do uzgodnienia